502 644 234
m.izdebski@vp.pl

Sól drogowa Warszawa i okolice, chlorek wapnia Warszawa

ATV Centrum istnieje na rynku od 2007r. Importujemy sól drogową z Ukrainy, Rosji oraz Białorusi.
Specjalizujemy się także w sprzedaży soli workowanej dla marketów, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych a także odbiorców prywatnych. Sól drogowa - zamówienia realizujemy w ilościach całosamochodowych.
Oferowana przez nas sól drogowa jest pozytywnie zaopiniowana przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie oraz Państwowy Zakład Higieny w Warszawie. Posiadamy wszelkie wymagane atesty i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych Odbiorców, o czym świadczą listy referencyjne od naszych Kontrahentów.
Oferujemy sól drogową luzem oraz pakowaną w worki 1000kg oraz 25kg. Projektujemy i wykonujemy indywidualne opakowania na zamówienie naszych Klientów.
Jesteśmy otwarci na nowych Partnerów i zapraszamy do współpracy, gwarantując ze swej strony solidność i rzetelność dostaw asortymentu dobrej jakości. W ofercie sól drogowa i chlorek wapnia Warszawa.

Sól drogowa Warszawa

Charakterystyka produktu:

Barwa- biała lub szara o odcieniu szarym lub różowym
Zapach- bez obcego zapachu

Sól drogowa o granulacji 1÷5 mm z antyzbrylaczem

Chlorek sodu (NaCl)-98,12 %
Siarczan sodu( Na2SO4)-0,118%
Siarczan wapnia ( CaSO4)-1,04%
Siarczan magnezu (MgSO4)-0,08%
Trójwartościowe tlenki żelaza (Fe2O3)-0,0027%
Nierozpuszczalny osad-0,32%
Wilgotność-0,1 %Sól drogowa zawiera antyzbrylacz - techniczny żelazocyjanek potasu (K4[Fe(CN6)]3H2O) w ilości 20 g/tonę.
Sól drogowa jest pozytywnie zaopiniowana przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie oraz Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Zakład Higieny .
Przy ilościach powyżej 1000 ton istnieje możliwość negocjacji cen.
Dla naszych stałych klientów gwarancja niezmienności ceny przez cały sezon.

Minimalna jednorazowa dostawa 24t


Sól drogowa Warszawa - sposoby pakowania:


Big-Bag

Worek 25kg.


Wiaderko 10kg.Mieszanka piaskowo-solna

Taka mieszanka jest z pewnością mniej szkodliwa dla wszelkich pojazdów oraz nie niszczy butów, co również jest niezmiernie ważne. Sól z piaskiem jest przy tym tak samo skuteczna, ponieważ odznacza się podobnym działaniem. Rozpuszcza lód i równocześnie zwiększa tarcie na powierzchni gwarantując oczekiwane bezpieczeństwo. Stan przyczepności dróg nie pozostawia wiele do życzenia, dlatego także sól drogowa z piaskiem jest polecana na bardzo ośnieżone oraz pokryte lodem drogi.
Chlorek wapnia Warszawa.

Chlorek wapnia to doskonały zamiennik soli drogowej i dużo bardziej od niej skuteczny, bo zachowuje swoje właściwości nawet w bardzo niskich temperaturach, a przy tym działa bardzo szybko. Dlatego Chlorek wapnia wykorzystuje się podczas ostrych mrozów a także przed ich pojawieniem się. Dzięki chlorkowi wapnia, lód nie przymarza do jezdni, co wpływa na bezpieczeństwo na drodze. W przeciwieństwie do NaCl, chlorek wapnia nie oddziałuje szkodliwie na organizmy żywe – ludzi i rośliny i nie powoduje korozji samochodów.
W wyniku zastosowania chlorku wapnia nie występują nieestetyczne i trudne do usunięcia osady na drodze czy obuwiu. Chlorek wapnia pozostaje nadal skuteczny widocznie oczyszczając nawierzchnię, nawet w temperaturze -30 °C. Chlorek wapnia aktywny przez wiele dni; Jest wydajny - 1kg preparatu to odpowiednik 10 kg soli!