pług śnieżny
502 644 234
m.izdebski@vp.pl

Pług śnieżny - pług do terenówki


„Delta standard”
pług do samochodu terenowegoPług śnieżny przeznaczony do samochodów terenowych z zamontowaną wyciągarką. Odśnieżanie w trzech kierunkach (prawo lewo na wprost) pięciopunktowa regulacja. Płynna regulacja kąta natarcia lemiesza, od 60 do 90 stopni w stosunku do podłoża. Lemiesz gumowy, zabezpieczający przed zniszczeniem odśnieżanej powierzchni. Zabezpieczenie przed najechaniem na przeszkodę. Szybki montaż i demontaż (około minuty). Chorągiewki. Oświetlenie w opcji za dopłatą. Szerokość robocza 1800 mm, 2000 mm inne za dopłatą.

„Delta standard E.W.”
pług do samochodu terenowegoPług śnieżny przeznaczony do pojazdów nie posiadających zamontowanej wyciągarki. Regulacja wysokości (góra dół) z kabiny kierowcy. Odśnieżanie w trzech kierunkach (prawo lewo na wprost) pięciopunktowa regulacja. Płynna regulacja kąta natarcia lemiesza, od 60 do 90 stopni w stosunku do podłoża. Lemiesz gumowy, zabezpieczający przed zniszczeniem odśnieżanej powierzchni. Zabezpieczenie przed najechaniem na przeszkodę. Szybki montaż i demontaż (około minuty). Chorągiewki na krańcach. Dwa piloty, przewodowy i bezprzewodowy. Oświetlenie w opcji za dopłatą.Szerokość robocza 1800 mm, 2000 mm inne za dopłatą.

„Delta P H”
pług do samochodu terenowegoPług śnieżny z pełnym sterowaniem elektrohydraulicznym z kabiny kierowcy (prawo, lewo, na wprost, góra, dół). Płynna regulacja kąta natarcia lemiesza, od 60 do 90 stopni w stosunku do podłoża. Lemiesz gumowy, zabezpieczający przed zniszczeniem odśnieżanej powierzchni. Zabezpieczenie przed najechaniem na przeszkodę. Szybki montaż i demontaż (około minuty). Oświetlenie w standardzie. Szerokość robocza 1800 mm, 2000 mm inne za dopłatą.

Pługi do Quadów

„Delta quad standard”
pług do quadówPrzeznaczony dla odbiorców indywidualnych. Pług do każdego modelu quada, wyposażonego w wyciągarkę. Zabezpieczenie przed najechaniem na przeszkodę. Regulacja prawo, lewo, góra, dół. Regulacja kąta natarcia. Lemiesz gumowy,zabezpieczający przed zniszczeniem odśnieżanej powierzchni, lub listwa stalowa i ślizgi.

„Delta quad professional”
pług do quadówPług przeznaczony dla firm i odbiorców indywidualnych, odśnieżających duże powierzchnie w trudnych warunkach. Zabezpieczenie przed najechaniem na przeszkodę. Regulacja prawo, lewo, góra, dół. Regulacja kąta natarcia. Lemiesz gumowy, zabezpieczający przed zniszczeniem odśnieżanej powierzchni, lub listwa stalowa i ślizgi. Możliwość montażu gumy o szerokości 30 mm. Założenie i zdjęcie pługa na szybkozłączce zajmuje 10 sekund.

Akcesoria:

  • Guma o wymiarach 760 X 120 X 30 mm.
  • Listwa stalowa do zgarniania przymarzniętego śniegu.
Każdy pług śnieżny możemy wykonać w wersji wzmocnionej oraz ze ślizgami.
Od sezonu 2010 pługi śnieżne będą dostępne również w kolorze pomarańczowym.

pług śnieżny i solarka na Land Roverze